A kaposvári szórakozóhely arra hivatkozva hozta meg a döntését január 12-én, hogy a törökök sorozatosan molesztálták a vendégeket, ezért többeket rendszeresen ki kellett tenni a diszkóból. Azért határoztak így, hogy megelőzzék a további problémákat. A kaposvári szórakozóhely üzemeltetőihez több hasonló visszajelzés is érkezett már a városból arról, hogy a török vendégmunkások sajnos nem tudnak viselkedni. Nem engedik be a vendégmunkásokat “A mai naptól nem áll módunkban török vendégeket beengedni a diszkóba! Mivel sorozatosan molesztálják a vendégeket, és rendszeresen ki kell tenni többeket is, így amellett döntöttünk, hogy megelőzzük a további problémákat” – írja közösségi oldalán a kaposvári Park 74 szórakozóhely […]