Meghalt egy 76 éves nő csütörtökön Székesfehérváron. Az idős asszonnyal párja végzett, aki később öngyilkos lett. Aznap egy idős férfi a város egyik vasútállomásának parkolójában lelocsolta magát benzinnel, majd felgyújtotta ruháját. A férfi életét nem lehetett megmenteni. Egyelőre nem lehet tudni, hogy a két halálesetnek van-e köze egymáshoz. A rendőrség mindössze annyit írt, hogy a közelben lett öngyilkos az idős férfi. Meggyilkoltak egy nőt Meggyilkoltak egy idős asszonyt Székesfehérváron. A Fejér Vármegyei Rendőr-főkapitányság a közleményében azt írta, hogy csütörtökön találták meg a 76 éves nő holttestét, akinek az elsődleges orvosszakértői vélemény szerint idegenkezűség okozta a halálát. A Budapest és Környéke hírportál […]
