Megszüntették a gyilkossági nyomozást a lengyel férfi halálának ügyében, akinek holttestét elásták és lebetonozták hajdúszoboszlói barátai Nagyhegyesen még tavaly októberben. A rendőrök szerint ugyanis nem lehet eldönteni, hogy jogos önvédelem történt-e, vagy sem. Barátaihoz jött látogatóba A 43 éves lengyel férfi eltűnését tavaly októberben jelentette a családja. Az utolsó információjuk az volt, hogy Tomas hajdúszoboszlói barátaihoz, egy párhoz ment látogatóba. A férfi utoljára Nagyhegyesről írt nekik. A gyanú egyből a lengyel áldozat ismerőseire terelődött, akik tíz nap után megtörtek a rendőröknek, és elmondták, hogy Tomas halott, a holmijait elégették, a holttestét pedig elásták és lebetonozták a fészerükben.Kékvillogó legfrissebb híreit ide […]