Ma volt a tárgyalása azokban a szülőknek, akik halálra éheztették két éves kisfiukat Csepregen. A kis Máténak rövid élete során kegyetlen bánásmódban volt része, borzalmas kínokat kellejen átéljen, s bár az életét már nem kaphatja vissza, a szülők nagy valószínűséggel örökre börtönbe menne szörnyű tettük miatt. A borzalmas ügy kapcsán most újabb, drámai részletek láttak napvilágot. Kegyetlen bánásmód A Kékvillogó.hu írt arról, hogy tavaly februárban meghalt a Vas megyei Csepregen egy kisfiú, akinek a szülei már a vádlottak padján ülnek. A vád szerint a szülők módszeresen bántalmazták a gyerekeiket, köztük a kis Mátét, aki rövid élete során számos borzalmon volt kénytelen […]