A kecskemétiek és az egész ország emlékszik arra az ügyre, ami még 2000. október 1-jén történt a Bács-Kiskun megyei székhelyen. Mint ismert az Izsáki úton található Silver diszkóban hajnalban az egyik vendéget a szórakozóhely biztonsági munkatársai tettleg bántalmazták, majd kivezették az épületből. A férfit nem sokkal később elgázolta a vonat, az akkori álláspont szerint, nem merült fel idegenkezűség gyanúja. Most, 23 év után a Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség az ellenkezőjét állapította meg, kimondták, előre kitervelten, aljas indokból elkövetett emberölés bűntette miatt emeltek vádat a kidobók ellen. A drámai ügyben most a koronatanút is meghallgatták. Nem egyszerű baleset volt Amint azt a […]