Június 5-én a tatai Vaszary János Általános Iskola elsősei osztálykiránduláson voltak. Kora délután, a legnagyobb melegben érkeztek vissza az iskolához. Délután 2–3 körül értek haza a gyerekek az osztálykirándulásról. Miután leszálltak a buszról, egyik tanár sem nézte át a buszt és ellenőrizte a gyerekek létszámát. Az apa kezdte el keresni a gyermeket, akkor derült ki, hogy fent maradt a buszon. Kitörte az ablakot “A buszvezető bezárta a buszt, majd elindult a telephelyre a járművön alvó 7 éves kislánnyal együtt” – mondta a 24.hu-nak a szülő. Azt mesélte, hogy a buszon maradt kislány, amikor felébredt, szerencsére emlékezett egy akciófilmre, amelyben azt […]