Újabb halálos tragédia történt a szegedi BYD-gyár építési területén. Csütörtök délután egy kínai vendégmunkás vesztette életét, miután egy induló teherautó alá esett. Idén ez már a második halálos baleset a gigaberuházáson, miközben a munkakörülmények miatt korábban már komoly aggályok merültek fel. Mentőhelikopter is érkezett, de már nem tudtak segíteni A baleset csütörtök délután, a műszakváltást követő távozás közben történt. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság közleményében a Magyar Hangnak azt írta, egy tehergépkocsi haladt a munkaterületen, majd megállt egy ott dolgozó rakodógép mellett. Miután a rakodógép kezelője jelezte, hogy szabad az út, a teherautó elindult. Ezzel egy időben azonban a két jármű […]
