A veszprémi Csolnoky Ferenc Kórház műtőinek központi hűtőgépe leállt, a javítást haváriakezelésben végzik. Átmenetileg egy bérhűtőgépet és egy mobil aggregátort telepítenek a hétvégéig. Dél-Koreából várnak egy alkatrészre, előreláthatóan június elején indulhat újra rendszer. Leállt a hűtőgép „A Csolnoky Ferenc Kórház műtőinek és citolaborjának központi hűtését biztosító abszorpciós hűtőgép tervezetten május 11-én indult el, azonban a működése instabilitást mutatott, majd a berendezés leállt” – írja bejegyzésében az egészségügyi miniszter. Hegedűs Zsolt szerint Veszprémben már dolgoznak a Csolnoky Ferenc Kórházban meghibásodott központi hűtőgép javításán. A hibafeltárás azonnal megkezdődött, és a sikertelen elsődleges elhárítás után az eseményt haváriakezelésbe sorolták, rendkívüli hibajavításként folytatták. A […]
