Buvár Mariannt 2021-ben ismerte meg az ország. Ő az az egykori mentőápoló, akit azért jelentettek fel 5 évvel ezelőtt, mert szolgálat közben megállt egy hamburgerért. A bejelentést követően az Országos Mentőszolgálat (OMSZ) közölte, a megállás 1 perc 51 másodpercig tartott, nem betegellátás alatt történt, és nem befolyásolta a riaszthatóságot. Mozgalom indult Az ügy nyilvánosságot kapott, Buvár Mariann mentőápoló az OMSZ egyik videójában köszönte meg a kiállást. A történetből országos „megetetjük a mentősöket” hullám indult. A Billog „MentőBurgerének” ötlete is ebből az esetből született, aminek következtében a mentősök ingyen ehettek a vendéglátóhelyen. Mariann a soha nem találkozott a feljelentőjével, és nem […]