Jogerősen tényleges életfogytig tartó fegyházra ítélte a Fővárosi Ítélőtábla azt az L. Tamást, aki 2022 májusában baltával verte agyon az alvó lányait Aszódon. L. Tamás pár héttel a válásuk után elhatározta, hogy bosszút áll a volt nején, és megöli 14 és 16 éves lányukat, majd magával is végez. Ezt követően végrendeletet és búcsúlevélként felfogható beadványt írt a válást kimondó Gödöllői Járásbíróságnak, majd vett egy baltát és egy munkáskesztyűt, hogy megölje a lányait. Láthatásra mentek az apjukhoz 2022 május 20-án a két lány, Tímea és Júlia megérkezett az apa aszódi lakásába láthatásra. L. Tamás megvárta, amíg elalszanak, majd bement a szobájukba és kíméletlenül végzett velük. A kisebbik lányára […]