Tizenhat év döntött úgy Budapest 9. kerületének egyik legkedveltebb háziorvosa, Dr. Eörsi Dániel, hogy rengeteg élmény és tapasztalás után továbblép. A népszerű orvos a búcsúig rendszeresen posztolt a közösségi médiában, a koronavírussal kapcsolatban lapunk is többször idézte. 16 éve a pályán Budapest 9. kerületének egyik legkedveltebb háziorvosa 16 év után határozta el magát, hogy otthagyja a praxisát. A döntésről a Facebookon számolt be Dr. Eörsi Dániel. A BudaPestkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el! Szőke vakcina fehér lovon A háziorvos rendkívül aktív, többször nyilatkozott lapunk hasábjain is, például a koronavírus alatt. Egy évvel a világjárvány kitörése után például azt mondta, […]