Letartóztatták azt a 34 éves német állampolgárságú nőt, akit azzal gyanúsítanak, hogy meggyilkolta a kisfiát Berekfürdőnél, majd öngyilkosságot kísérelt meg. A minősített emberöléssel gyanúsított nő tagadta a bűnösségét, de nem tett érdemi vallomást. Március 1-én, 20 és 21 óra között a házban tartózkodó 11 éves gyermekét a légutak idegen tárggyal történő elzárásával megfojtotta. A gyermek a helyszínen életét vesztette. Ezt követően a nő a kiskorú holttestét a melléképületbe vitte, majd úgy döntött, hogy öngyilkosságot kísérel meg, megvágta a bal csuklóját egy konyhakéssel. Búcsúlevelet írt A német nő március elsején egészen délutánig a helyi sörözőben iszogatott, majd hazatért a Berekfürdőn lévő […]