Meg akarta ölni az osztálytársait egy általános iskolás borsodi fiú, mert rendszeresen csúfolták és megalázták. A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség emberölés előkészülete miatt állítja bíróság elé a fiatalkorú diákot. Csúfolták és megalázták A főügyészség tájékoztatása szerint a fiú egy borsodi településen lévő általános iskola tanulója volt. A diákot rendkívül megviselte lelkileg, hogy rendszeresen csúfolták, megalázták és különböző gúnyneveken szólították őt az osztálytársai. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket. A tanár elvette kést A fiú tavaly májusban bevitt az iskolába egy konyhakést azért, hogy bosszút álljon rajtuk és kioltsa az életüket. […]