Magára hagytak nagyszülei egy 6 éves fiút az egyik szekszárdi játszótéren. A nagyszülők fodrászhoz mentek, előtte arra kérték a kisgyermeket, hogy foglalja le magát. Tavaly Kazincbarcikán, egy 3 éves gyereket hagyta magára a szülei, ő magányosan sétált a utcán, amikor rátaláltak. Magányosan üldögélt a kisfiú Június 4-én egy solti nő jelentette be telefonon a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központjába, hogy egy szekszárdi játszótéren egy magányos kisfiúra figyelt fel. Az asszony elmondta, hogy először egy fa alatt látta üldögélni a gyereket, aztán egy jó óra múlva járt arra megint, akkor pedig egy beton pingpongasztalon ült. Nagyszülei hagyták magára Mivel egyszer sem […]