Otthon gyártott hamis kuponokkal vert át egy kiskunhalasi áruházat egy nő és a fia. A család, több mint 3 millió forintot szereztek így, de a rendőrök rövid időn belül lekapcsolták a csaló párost. 3 milliót csaltak ki Elfogták a rendőrök azt a nőt és fiát, akik több mint 3 millió forintot csaltak ki egy kiskunhalasi áruháztól az üvegvisszaváltó automatához gyártott hamis visszatérítési igazolásokkal – közölte a Bács-Kiskun Vármegyei Rendőr-főkapitányság szerdán az MTI-vel. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket. Elfogták a csalókat A tájékoztatás szerint a Kiskunhalasi Rendőrkapitányság munkatársai feljelentés […]