A Nagykanizsai Járási Ügyészség garázdaság miatt emelt vádat két férfi ellen, akik egy nagykanizsai presszóban az italtól felbátorodva kötöttek bele egy asztaltársaságba, majd egyiküket bántalmazták is. A vád szerint a két, 30 év körüli férfi 2022 januárjában Nagykanizsán egy helyi presszóban italoztak. Az esti órákra olyannyira lerészegedtek, hogy egyikük szóváltásba keveredett egy másik asztaltársaság tagjával, […]