Egy fiatal anyuka késelhette halálra gyereke apját Gyöngyösön. A Heves Vármegyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatósága emberölés bűntett miatt nyomoz. A szomszédok veszekedést hallottak. Az áldozat szülei azt mondják, képtelenek felfogni, hogy a fiuk nincs többé. Veszekedést hallottak Vasárnap este a fiatal édesanya nyakon szúrta párját gyöngyösi lakásukban. A szomszédok az esti órákban csörömpölést, veszekedést, majd nagy kiabálást hallottak, ezután viszont minden elhalkult. Az ott élők, már csak arra eszméltek, hogy az utcát ellepték a rendőrök. A Kékvillogó legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 341 ezernél is többen követnek minket. Ittasak lehettek A helyiek szerint a pár boldognak tűnt, […]
