Kis híján meggyilkolta az alvó férjét egy nő Szigethalmon, mert az nem adott neki több alkoholt, és eldugta előle az italt. A Pest Vármegyei Főügyészség védekezésre képtelen személy sérelmére elkövetett emberölés kísérlete miatt állítja bíróság elé az asszonyt. Veszekedtek és ittak A vádirat szerint a nő és a férfi több mint egy évtizede voltak házasok, a kapcsolatuk viszont az utolsó öt évben megromlott, többször is szóba került közöttük a válás. Veszekedéseik mindennaposak voltak, amelyhez az ügyészség szerint hozzájárult az is, hogy mindketten napi rendszerességgel fogyasztottak alkoholt. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már […]
