Pont került egy hosszú történet végére: felszámolták a 10. kerület hírhedt szégyenfoltját. A Hős utcában található ingatlan a magyar állam tulajdonába került. Itt bővít majd a Terrorelhárítási Központ. Régóta várt bejelentés Régóta várt bejelentést tett szerdán Budapest 10. kerületének polgármestere. „Ég veled, Hős utca!” – írta ki a közösségi oldalára D. Kovács Róbert Antal. A környéken élők hosszú ideje készültek erre a pillanatra. Áldatlan állapotok uralkodtak már az utcában. A BudaPestkörnyéke.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el! Hírhedt szégyenfolt „Évtizedes munka végére értünk, összetett tervezéssel, lépésről lépésre haladtunk, és ma már kimondhatjuk: megígértük és megtettük. Felszámoltuk kerületünk hírhedt szégyenfoltját” – […]
