Vádat emeltek az ellen a győri férfival szemben, aki egy korábbi szakszerűtlen javításra hivatkozva kalapácsnyéllel verte meg az autószerelő ismerősét. Erős számonkérés A 27 éves vádlott 2022 decemberében egy Győr melletti településen egy műhelyben találkozott autószerelő ismerősével, akit számon kért egy korábbi, szerinte szakszerűtlen javítás miatt. A sértett épp egy gépkocsi alváza alatt dolgozott a vádlott felkapott egy gumibevonatú kalapácsnyelet és azzal kétszer ütötte meg a sértett lábát, majd, miközben a sértett mászott ki a jármű alól egyszer fejbe is ütötte. A Kékvillogó.hu legfrissebb híreit ide kattintva éred el. Nagyobb baj is lehetett volna A 27 éves sértettnek az ütésektől […]
