Kiesett a 10. emeletről egy nő Kaposváron, a Béke lakótelep egyik panelépületéből. – számolt be róla a A nő nem élte túl a zuhanást. Az eset még szombaton történt, azonban a rendőrség csak később erősítette meg az esetet. Múlt héten egy 17 éves lány zuhant ki a negyedik emeletről Szentlőrincen. Őt a barátja lökhette le a magasból, a rendőrség gyilkosság miatt nyomoz. Önként vetett végett az életének Vajda Eszter sajtószóvivő a sonline.hu-nak azt mondta, az elsődleges helyszíni szemle és az adatgyűjtés alapján megállapította, hogy az eset során az idegenkezűség gyanúja nem merült fel. Ennek értelmében a hatóságok jelenleg nem büntetőeljárás, hanem […]