Majdnem elgázolt egy rendőrt és a rendőrségi kisbusz ajtaját is kitörte az az ittasan vezető orvos, aki megpróbált elmenekülni az igazoltatás elől. A férfi berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház szakorvosa, eddig hatszor vették el a jogosítványát. A bíróság az eset után nem tartóztatta le az orvost. Házi őrizetbe került A Debreceni Törvényszék viszont most házi őrizet jellegű bűnügyi felügyeletbe került az a hatvanas éveiben járó berettyóújfalui orvos, aki ittasan menekült húsvéthétfőn a rendőrök elől. A bíróság szeptember 13-ig rendelte el a hivatalos személy elleni erőszak bűntettével és más bűncselekményekkel gyanúsított orvos bűnügyi felügyeletét. A házi őrizet jellegű bűnügyi felügyelet szabályainak betartását […]