Éheztette, és rettenetesen elhanyagolta a magatehetetlen édesanyját egy negyvenes testvérpár Veszprémben. Az asszonyt, a padlóra csúszva, eszméletlen állapotban találték meg a büdös és fűtetlen lakásban. A 68 éves nőt kihűléses, és sokkos állapotban vitték kórházba a mentők, de már nem tudták megmenteni az életét. A Veszprém Vármegyei Főügyészség. emberölés bűntette miatt állítja bíróság elé a fivéreket. 5 éve nem fűtötték be a lakást A vádirat szerint a 40 és 41 éves veszprémi testvérek egyszobás házukban éltek 68 éves édesanyjukkal, aki az elmúlt években szellemileg és fizikailag is leromlott, és egyre kevésbé volt képes ellátni magát. A testvérek a házat és […]