Újabb információk szivárogtak ki a 2. kerületi brutális gyilkosságról. Amint arról korábban beszámoltunk, az RTL korábbi sajtófőnökét halálra késelte lánya exbarátja szombat este. A gyilkos tette után azonnal megszökött, vasárnap hajnalban Kisteleken fogták el a rendőrök. Feljelentette a fiút A Tények információi szerint a férfi korábban megverte Révész Zsuzsa lányát, akit a szülők rögtön kórházba vittek, és látleletet vetettek. Zsuzsa másnap ezzel a dokumentummal ment el feljelenteni a fiút, aki akkor végzett vele, amikor hazaért a rendőrségről. A Budapest és Környéke hírportál legfrissebb híreit ide kattintva éred el! A Facebookon már 252 ezernél is többen követnek minket. Háza előtt gyilkolta […]