Beismerő vallomást tett az a férfi, aki a gyanú szerint halálos balesetet okozott Budapest 4. kerületében, Újpesten – közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság pénteken. Vérmintát is vettek a férfitől, igazuk volt a rendőröknek, amikor kábítószere gyanakodtak. Jogsi nélkül, részegen száguldozott a Mercedessel Tragikus baleset történt hétfő este Újpesten a Rózsa utca és a Deák Ferenc utca sarkánál. Helyszíni információik szerint egy részeg sofőr áthajtott a piros lámpán, majd belecsapódott egy autó hátuljába, amitől az a járdára repült és egy gyalogost is elsodort. A vétkes sofőr a Mercedesével ezután még átsodródott a szembe sávba, ahol két másik autónak és egy menetrend szerinti […]
