15 évvel a borzalmas rémtett után méltó nyughelyre talált a testvérpár, akiket a nevelőapjuk gyilkolt meg még 2009-ben Diósjenőn. Ahogyan arról beszámoltunk, H. József 2009 februárjában a diósjenői házukban összeveszett a 19 éves nevelt lányával, Alexandrával, akiről megtudta, hogy gyermeket vár. Többször fejen ütötte, majd megrugdosta a földre kerülő fiatalt, aki meghalt. A vád szerint a holttestet az élettársa segítségével még aznap elásta az udvaron. A másik lánnyal is végzett József, egy hónap múlva az áldozata 14 éves húgával veszett össze, aki bevásárlásra kért pénzt tőle. A veszekedés közben a háza udvarán fojtogatta őt, majd úgy megverte, hogy belehalt. A BudaPestkörnyeke.hu legfrissebb […]
